R3251295001 S-03 WR 5ATM SMART
SECTOR

R3251295001 S-03 WR 5ATM SMART

Шифра на артикл: 30815
Šifra proizvođača: S-03 WR 5ATM SMART
0 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на часовник Легура
Материјал на ремче Силикон
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42 X 51
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, USB полнач, Аларм, Вибрација, Датум, Дигитален, Индикатор на батерија, Индикатор на напојување, Инфо за мејл, Календар, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Повеќејазично мени, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Стоперка, Телефонски именик
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
10.990 МКД