FS5967 SET SET TOWNSMAN
FOSSIL

FS5967 SET SET TOWNSMAN

Шифра на артикл: 30675
Šifra proizvođača: SET TOWNSMAN
0 МКД
14.790 МКД
14.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Материјал на накит Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Должина на накит (mm) 180-195
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на накит Кафеава
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Кафеава
Можност за персонализација Гравирање
Стил Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
15.890 МКД
Додадено во омилени
156.190 МКД