GMA-P2100SG-4A GMA-P2100
G-SHOCK

GMA-P2100SG-4A GMA-P2100

Шифра на артикл: 30573
Šifra proizvođača: GMA-P2100
0 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Женски
Материјал на часовник Биоразградлива пластика
Материјал на ремче Биоразградлива пластика
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 40,6 X 46
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Илуминација, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Розева
Боја на куќиште Розева
Боја на ремче Розева
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Осумаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак