F20034/3 SWISS MADE
FESTINA

F20034/3 SWISS MADE

Шифра на артикл: 30555
Šifra proizvođača: SWISS MADE
0 МКД
13.490 МКД
13.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FESTINA
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Назив на механизам RONDA 705
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник SWISS MADE, Ден во неделата, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 5.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 23.990 МКД
Додадено во омилени
Цена 23.190 МКД