DZ4609 SPIKED
DIESEL

DZ4609 SPIKED

Шифра на артикл: 30416
Šifra proizvođača: SPIKED
0 МКД
19.890 МКД
19.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 49
Функција на часовник Датум, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 22.890 МКД
Додадено во омилени
Цена 27.790 МКД
Додадено во омилени
Цена 15.190 МКД
Додадено во омилени
Цена 13.690 МКД