GA-B001CBR-1A GA-B001
G-SHOCK

GA-B001CBR-1A GA-B001

Шифра на артикл: 29989
Šifra proizvođača: GA-B001
0 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Карбонски влакна
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 46 X 42,5
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Двојно време, Ден во неделата, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Повеќејазично мени, Пронаоѓач на телефон, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Виолетова, Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
24.990 МКД
Заштеда 32%
36.990 МКД
Додадено во омилени
9.590 МКД
Додадено во омилени
23.790 МКД
Заштеда 14%
27.790 МКД
Додадено во омилени
10.290 МКД