A168WEHA-9A A168
A168WEHA-9A A168
A168WEHA-9A A168
A168WEHA-9A A168
CASIO VINTAGE

A168WEHA-9A A168

Шифра на артикл: 29985
Šifra proizvođača: A168
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Унисекс
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M
Големина на куќиште на часовник (mm) 36,3 X 38,6
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Илуминација, Календар, Светско време, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Бронза
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
2.890 МКД
Додадено во омилени
5.090 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
4.390 МКД