SSK023K1 Seiko 5 Sport
SEIKO

SSK023K1 Seiko 5 Sport

Шифра на артикл: 29703
Šifra proizvođača: Seiko 5 Sport
0 МКД
31.990 МКД
31.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SEIKO
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Назив на механизам SEIKO 4R34
Големина на куќиште на часовник (mm) 39,3
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Двојно време, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
20.690 МКД
Додадено во омилени
15.890 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД