SRPD79K1 Seiko 5 Sport
SRPD79K1 Seiko 5 Sport
SRPD79K1 Seiko 5 Sport
SRPD79K1 Seiko 5 Sport
SRPD79K1 Seiko 5 Sport
SRPD79K1 Seiko 5 Sport
SRPD79K1 Seiko 5 Sport
SRPD79K1 Seiko 5 Sport
SEIKO

SRPD79K1 Seiko 5 Sport

Шифра на артикл: 27646
Šifra proizvođača: Seiko 5 Sport
0 МКД
23.990 МКД
23.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SEIKO
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Платно
Тип на механизам Аналоген
Големина на куќиште (Size) L
Назив на механизам SEIKO 4R36
Големина на куќиште на часовник (mm) 42,5
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
8.154 МКД
Заштеда 40%
13.590 МКД
Додадено во омилени
8.490 МКД
Додадено во омилени
18.190 МКД