HMGSG-H04 HEIRLOOM
ROSEFIELD

HMGSG-H04 HEIRLOOM

Шифра на артикл: 29432
Šifra proizvođača: HEIRLOOM
0 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 23,5 X 30,6
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
7.990 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД
Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД