CIWGB0020001 CAVARENO
CIWGB0020001 CAVARENO
CIWGB0020001 CAVARENO
CIWGB0020001 CAVARENO
CIWGB0020001 CAVARENO
CIWGB0020001 CAVARENO
CIWGB0020001 CAVARENO
CIWGB0020001 CAVARENO
CERRUTI 1881

CIWGB0020001 CAVARENO

Шифра на артикл: 29297
Šifra proizvođača: CAVARENO
0 МКД
14.790 МКД
11.790 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
16.490 МКД
Додадено во омилени
12.990 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД