CIWGQ0018703 LUCARDO
CIWGQ0018703 LUCARDO
CIWGQ0018703 LUCARDO
CIWGQ0018703 LUCARDO
CIWGQ0018703 LUCARDO
CIWGQ0018703 LUCARDO
CIWGQ0018703 LUCARDO
CIWGQ0018703 LUCARDO
CERRUTI 1881

CIWGQ0018703 LUCARDO

Шифра на артикл: 29301
Šifra proizvođača: LUCARDO
0 МКД
21.190 МКД
21.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
20.990 МКД
Додадено во омилени
24.490 МКД
Додадено во омилени
21.290 МКД