R4551102502 MIGNON
KIKOU

R4551102502 MIGNON

Шифра на артикл: 28558
Šifra proizvođača: MIGNON
0 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд KIKOU
Пол Женски
Материјал на часовник Легура
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 26
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Бела, Повеќе бои
Стил Детски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Куманово, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
2.090 МКД