R4551101502 HOBBY
KIKOU

R4551101502 HOBBY

Шифра на артикл: 28553
Šifra proizvođača: HOBBY
0 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд KIKOU
Пол Женски
Материјал на часовник Легура
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 28
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Розева, Сребрена
Боја на ремче Бела, Повеќе бои
Стил Детски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност East Gate Mall, Битола - Широк Сокак