R4551104501 CARTOON
KIKOU

R4551104501 CARTOON

Шифра на артикл: 28568
Šifra proizvođača: CARTOON
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд KIKOU
Пол Женски
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Платно
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 28
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Жолта, Розева
Боја на куќиште Розева
Боја на ремче Повеќе бои, Розева
Стил Детски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид