AI1108SS0024301 AIKON Quartz
MAURICE LACROIX

AI1108SS0024301 AIKON Quartz

Шифра на артикл: 28497
Šifra proizvođača: AIKON Quartz
0 МКД
68.390 МКД
68.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MAURICE LACROIX
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Назив на механизам RONDA 515
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
5.890 МКД
Додадено во омилени
13.690 МКД
Додадено во омилени
11.290 МКД
Додадено во омилени
5.890 МКД