AI6007SS0020301 AIKON Automatic
MAURICE LACROIX

AI6007SS0020301 AIKON Automatic

Шифра на артикл: 28469
Šifra proizvođača: AIKON Automatic
0 МКД
234.390 МКД
234.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MAURICE LACROIX
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L, M
Назив на механизам ML115 - SW200S
Големина на куќиште на часовник (mm) 39
Функција на часовник SWISS MADE, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сина, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол