SKW3095 HAGEN
SKW3095 HAGEN
SKW3095 HAGEN
SKW3095 HAGEN
SKW3095 HAGEN
SKW3095 HAGEN
SKW3095 HAGEN
SKW3095 HAGEN
SKAGEN

SKW3095 HAGEN

Шифра на артикл: 28403
Šifra proizvođača: HAGEN
0 МКД
12.590 МКД
12.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 22
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Можност за персонализација Гравирање
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
7.890 МКД
Додадено во омилени
6.190 МКД
Додадено во омилени
21.190 МКД
Додадено во омилени
13.590 МКД