2001310 LACOSTE.12.12 GO
2001310 LACOSTE.12.12 GO
2001310 LACOSTE.12.12 GO
2001310 LACOSTE.12.12 GO
2001310 LACOSTE.12.12 GO
2001310 LACOSTE.12.12 GO
2001310 LACOSTE.12.12 GO
2001310 LACOSTE.12.12 GO
LACOSTE

2001310 LACOSTE.12.12 GO

Шифра на артикл: 28349
Šifra proizvođača: LACOSTE.12.12 GO
0 МКД
9.290 МКД
9.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на часовник Алуминиум, Циркони
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак