2001288 LACOSTE.12.12 GO
2001288 LACOSTE.12.12 GO
2001288 LACOSTE.12.12 GO
2001288 LACOSTE.12.12 GO
2001288 LACOSTE.12.12 GO
2001288 LACOSTE.12.12 GO
2001288 LACOSTE.12.12 GO
2001288 LACOSTE.12.12 GO
LACOSTE

2001288 LACOSTE.12.12 GO

Шифра на артикл: 26546
Šifra proizvođača: LACOSTE.12.12 GO
0 МКД
9.290 МКД
9.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на часовник Алуминиум, Циркони
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Шампањ
Боја на куќиште Шампањ
Боја на ремче Шампањ
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Битола - Широк Сокак