JC1L271M0045 Ravenna
JUST CAVALLI

JC1L271M0045 Ravenna

Шифра на артикл: 28154
Šifra proizvođača: Ravenna
0 МКД
20.390 МКД
20.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 22 X 35
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Змијолико
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
20.990 МКД
Додадено во омилени
18.390 МКД
Додадено во омилени
16.990 МКД
Додадено во омилени
16.690 МКД