1514103 TYLER
HUGO BOSS

1514103 TYLER

Шифра на артикл: 28028
Šifra proizvođača: TYLER
0 МКД
15.190 МКД
15.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
56.590 МКД
Додадено во омилени
11.490 МКД
Додадено во омилени
13.190 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД
Заштеда 32%
6.190 МКД