PEWJH0030301-SET 40TH Anni
POLICE

PEWJH0030301-SET 40TH Anni

Шифра на артикл: 27675
Šifra proizvođača: 40TH Anni
0 МКД
20.990 МКД
16.990 МКД
Заштеда: 4.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Роуз Голд, Црна
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Осумаголно
Достапност East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Струга