J888/5 CONNECTED
JAGUAR

J888/5 CONNECTED

Шифра на артикл: 27503
Šifra proizvođača: CONNECTED
0 МКД
28.690 МКД
28.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JAGUAR
Пол Машки
Функција на часовник BLUETOOTH 4.0, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Мерач на чекори, Подесување на времето со GPS, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Стоперка, Тајмер, Хронограф
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
15.490 МКД
Додадено во омилени
11.190 МКД
Додадено во омилени
17.990 МКД