50035/1 SMARTWATCH
LOTUS

50035/1 SMARTWATCH

Шифра на артикл: 27356
Šifra proizvođača: SMARTWATCH
0 МКД
6.790 МКД
6.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален-Смарт
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Апликација за активности, Вибрација, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Мерач на пулс, Оптичко следење на отчукувањата на срцето, Повеќејазично мени, Пронаоѓач на телефон, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
7.990 МКД
Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД