50044/1 SMARTWATCH
LOTUS

50044/1 SMARTWATCH

Шифра на артикл: 27366
Šifra proizvođača: SMARTWATCH
0 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LOTUS
Пол Машки
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален-Смарт
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44,2
Функција на часовник 12/24 часа, AIRPLANE MODE, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Апликација за активности, Вибрација, Датум, Двојно време, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на батерија, Инфо за дојдовен повик, Календар, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Пронаоѓач на телефон, Стоперка, Тајмер, Хронограф
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак