ES5286 FB-01
ES5286 FB-01
ES5286 FB-01
ES5286 FB-01
ES5286 FB-01
ES5286 FB-01
FOSSIL

ES5286 FB-01

Шифра на артикл: 27248
Šifra proizvođača: FB-01
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Бела
Можност за персонализација Гравирање
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло