FS5994 FOSSIL BLUE
FS5994 FOSSIL BLUE
FS5994 FOSSIL BLUE
FS5994 FOSSIL BLUE
FS5994 FOSSIL BLUE
FS5994 FOSSIL BLUE
FOSSIL

FS5994 FOSSIL BLUE

Шифра на артикл: 27250
Šifra proizvođača: FOSSIL BLUE
0 МКД
9.590 МКД
9.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Илуминација, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на накит Сива
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Графитна
Можност за персонализација Гравирање
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
17.990 МКД