GBD-H2000-1A9 GBD-H2000
GBD-H2000-1A9 GBD-H2000
GBD-H2000-1A9 GBD-H2000
GBD-H2000-1A9 GBD-H2000
GBD-H2000-1A9 GBD-H2000
GBD-H2000-1A9 GBD-H2000
GBD-H2000-1A9 GBD-H2000
GBD-H2000-1A9 GBD-H2000
GBD-H2000-1A9 GBD-H2000
GBD-H2000-1A9 GBD-H2000
G-SHOCK

GBD-H2000-1A9 GBD-H2000

Шифра на артикл: 26917
Šifra proizvođača: GBD-H2000
0 МКД
29.990 МКД
29.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 52,6 X 59,6
Функција на часовник 12/24 часа, 5 X Тајмер(60мин), BLUETOOTH 4.0, GPS мерење на брзина и помината дистанца, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, USB полнач, Аларм, Аларм за пулс, Алтиметар, Анализа на тренинзи, Апликација за активности, Барометар, Вибрација, Време на изгрејсонце и зајдисонце, Време на обновување на кислород, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Дигитален компас, Индикатор на батерија, Индикатор на напојување, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Календар, Максимална потрошувачка на кислород, Меморија на истрчани кругови(100), Меморија на освоени височини, Мерач на брзина, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Оптичко следење на отчукувањата на срцето, Отпорност на удари и вибрации, План за тренинзи, Податоци за поминат тренинзи, Подесување на времето со GPS, Пратење на времето за одмор меѓу 2 тренинга(количина на кислород), Пронаоѓач на телефон, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Термометар
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Жолта
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга