JC1L255M0115 Stravagante set
JUST CAVALLI

JC1L255M0115 Stravagante set

Шифра на артикл: 26254
Šifra proizvođača: Stravagante set
0 МКД
15.390 МКД
11.390 МКД
Заштеда: 4.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Материјал на накит Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Должина на накит (mm) 160+40
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Роуз Голд, Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
15.190 МКД
Додадено во омилени
13.290 МКД
Додадено во омилени
11.490 МКД
Заштеда 26%
15.490 МКД
Додадено во омилени
11.990 МКД
Заштеда 25%
15.990 МКД