CIWGK2206911 RAZZUOLO
CIWGK2206911 RAZZUOLO
CIWGK2206911 RAZZUOLO
CIWGK2206911 RAZZUOLO
CIWGK2206911 RAZZUOLO
CIWGK2206911 RAZZUOLO
CERRUTI 1881

CIWGK2206911 RAZZUOLO

Шифра на артикл: 24877
Šifra proizvođača: RAZZUOLO
0 МКД
22.590 МКД
22.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,5
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Двојно време, Ден во неделата, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
30.990 МКД
Додадено во омилени
156.190 МКД