25200134 MINIMALISTIC T BAR
25200134 MINIMALISTIC T BAR
25200134 MINIMALISTIC T BAR
25200134 MINIMALISTIC T BAR
25200134 MINIMALISTIC T BAR
25200134 MINIMALISTIC T BAR
CALVIN KLEIN

25200134 MINIMALISTIC T BAR

Шифра на артикл: 24173
Šifra proizvođača: MINIMALISTIC T BAR
0 МКД
12.590 МКД
9.590 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
14.390 МКД
Додадено во омилени
12.590 МКД
Додадено во омилени
13.690 МКД
Додадено во омилени
22.390 МКД