MK8947 LEXINGTON
MK8947 LEXINGTON
MK8947 LEXINGTON
MK8947 LEXINGTON
MK8947 LEXINGTON
MK8947 LEXINGTON
MICHAEL KORS

MK8947 LEXINGTON

Шифра на артикл: 23810
Šifra proizvođača: LEXINGTON
0 МКД
18.490 МКД
14.490 МКД
Заштеда: 4.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MICHAEL KORS
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
10.590 МКД
Додадено во омилени
74.890 МКД
Додадено во омилени
5.390 МКД
Заштеда 27%
7.390 МКД
Додадено во омилени
13.190 МКД