ES5161 CARLIE
ES5161 CARLIE
ES5161 CARLIE
ES5161 CARLIE
ES5161 CARLIE
ES5161 CARLIE
ES5161 CARLIE
ES5161 CARLIE
FOSSIL

ES5161 CARLIE

Шифра на артикл: 23800
Šifra proizvođača: CARLIE
0 МКД
7.890 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 35
Функција на часовник Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Сива
Можност за персонализација Гравирање
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
9.590 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
8.390 МКД
Додадено во омилени
8.990 МКД