БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PTB0049_1-XL POLICE BELT
POLICE

PTB0049_1-XL POLICE BELT

Шифра на артикл: 21297
Šifra proizvođača: POLICE BELT
0 МКД
2.290 МКД
2.061 МКД
Заштеда: 229 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Црн
Должина на каиш (cm) 102
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21293
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21292
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21291
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21288
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Количина: 1