БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PTB0048_1-L POLICE BELT
POLICE

PTB0048_1-L POLICE BELT

Шифра на артикл: 21296
Šifra proizvođača: POLICE BELT
0 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Кафеав
Должина на каиш (cm) 92
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21295
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21294
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21289
2.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21284
2.890 МКД
Количина: 1