БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PTB0021-L POLICE BELT
POLICE

PTB0021-L POLICE BELT

Шифра на артикл: 21295
Šifra proizvođača: POLICE BELT
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Кафеав
Должина на каиш (cm) 92
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност ГТЦ Приземје
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21283
2.890 МКД
Додадено во омилени
Каиши 21282
3.190 МКД
Додадено во омилени
Каиши 21281
3.190 МКД