БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PTB0021-XL POLICE BELT
POLICE

PTB0021-XL POLICE BELT

Шифра на артикл: 21294
Šifra proizvođača: POLICE BELT
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Кафеав
Должина на каиш (cm) 102
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21296
2.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21295
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21289
2.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21284
2.890 МКД
Количина: 1