БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT2659001_4-L114 DRILL
POLICE

PT2659001_4-L114 DRILL

Шифра на артикл: 21291
Šifra proizvođača: DRILL
0 МКД
3.190 МКД
2.871 МКД
Заштеда: 319 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Црн
Должина на каиш (cm) 92
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21297
2.061 МКД
Заштеда 10%
2.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21293
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21292
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21288
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Количина: 1