PT1119007_2-XL5 VIKING
POLICE

PT1119007_2-XL5 VIKING

Шифра на артикл: 21284
Šifra proizvođača: VIKING
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Кафеав
Должина на каиш (cm) 102
Материјал на каиш Кожа, Метал

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21282
3.190 МКД