GA-100B-7A GA-100
G-SHOCK

GA-100B-7A GA-100

Шифра на артикл: 5570
Šifra proizvođača: GA-100
0 МКД
7.690 МКД
6.921 МКД
Заштеда: 769 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL, XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 51
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Илуминација, Календар, Отпорност на магнетизам, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Бела
Боја на ремче Бела
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
1.245 МКД
Заштеда 50%
2.490 МКД
Додадено во омилени
1.674 МКД
Заштеда 40%
2.790 МКД