AW-590-1A
G-SHOCK

AW-590-1A

Шифра на артикл: 2128
0 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Пластика, Челик
Материјал на ремче Гума
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 46
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол