БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EF-527D-1A EF-527
EF-527D-1A EF-527
EF-527D-1A EF-527
EF-527D-1A EF-527
EDIFICE

EF-527D-1A EF-527

Шифра на артикл: 1871
Šifra proizvođača: EF-527
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Спортски
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
13.491 МКД
Заштеда 10%
14.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
21.591 МКД
Заштеда 10%
23.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
17.811 МКД
Заштеда 10%
19.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
26.541 МКД
Заштеда 10%
29.490 МКД
Количина: 1