KFW1000
JACQUES FAREL KIDS

KFW1000

Шифра на артикл: 13339
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES FAREL KIDS
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Силикон
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 24
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Детски

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""