R8873612058 TRAGUARDO
R8873612058 TRAGUARDO
R8873612058 TRAGUARDO
R8873612058 TRAGUARDO
R8873612058 TRAGUARDO
R8873612058 TRAGUARDO
R8873612058 TRAGUARDO
R8873612058 TRAGUARDO
MASERATI

R8873612058 TRAGUARDO

Шифра на артикл: 30023
Šifra proizvođača: TRAGUARDO
0 МКД
23.490 МКД
23.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MASERATI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна, Црна
Боја на куќиште Златна, Црна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
9.190 МКД
Додадено во омилени
14.290 МКД
Додадено во омилени
11.590 МКД
Додадено во омилени
13.690 МКД