AX2761 CAYDE
AX2761 CAYDE
AX2761 CAYDE
AX2761 CAYDE
AX2761 CAYDE
AX2761 CAYDE
AX2761 CAYDE
AX2761 CAYDE
ARMANI EXCHANGE

AX2761 CAYDE

Шифра на артикл: 29838
Šifra proizvođača: CAYDE
0 МКД
13.390 МКД
13.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
27.790 МКД
Додадено во омилени
8.590 МКД
Додадено во омилени
18.890 МКД
Додадено во омилени
20.690 МКД