2011348 BOSTON
2011348 BOSTON
2011348 BOSTON
2011348 BOSTON
2011348 BOSTON
2011348 BOSTON
2011348 BOSTON
2011348 BOSTON
LACOSTE

2011348 BOSTON

Шифра на артикл: 29555
Šifra proizvođača: BOSTON
0 МКД
14.290 МКД
14.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Механички
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник 12/24 часа, Стоперка, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна, Сребрена, Црна
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
30.390 МКД
Додадено во омилени
24.590 МКД