25100010 SPARK
CALVIN KLEIN

25100010 SPARK

Шифра на артикл: 29343
Šifra proizvođača: SPARK
0 МКД
12.590 МКД
12.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
83.700 МКД
Додадено во омилени
10.490 МКД
Додадено во омилени
9.290 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД