SRPK33K1 Seiko 5 Sport
SEIKO

SRPK33K1 Seiko 5 Sport

Шифра на артикл: 29281
Šifra proizvođača: Seiko 5 Sport
0 МКД
24.690 МКД
24.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SEIKO
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L, M
Назив на механизам SEIKO 4R35
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тифани сина, Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
5.890 МКД
Додадено во омилени
11.290 МКД
Додадено во омилени
5.890 МКД
Додадено во омилени
24.690 МКД