WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
GWN-1000H-9A
GWN-1000H-9A
GWN-1000H-9A
GWN-1000H-9A
GWN-1000H-9A
GWN-1000H-9A
GWN-1000H-9A
GWN-1000H-9A
GWN-1000H-9A
GWN-1000H-9A
GWN-1000H-9A
GWN-1000H-9A
G-SHOCK

GWN-1000H-9A

Шифра на артикл: 12561
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 55
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Алтиметар, Барометар, Дигитален компас, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Плима и осека, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Термометар
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Спортски

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
23.490 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД
string(0) ""
string(0) ""